Piratenkoffer

5 - 10 jaar

Meteen boeken

Aye aye captain, hijs de zeilen en scherp je zwaarden want de piraten zijn in het land!

Aye Aye Ai…Op zoek naar een avontuurlijk en spannend piratenfeestje voor jouw verjaardag? Stap aan boord van de piratenboot en word lid van de bemanning van niemand minder dan Kapitein Goudbaard!
Helaas, tijdens een woeste storm is Kapitein Goudbaard zijn geliefde goudschat kwijtgeraakt! Hij heeft een geheimzinnige eilandkaart getekend, maar zonder jullie, de moedige piraten, kan hij de schat niet terugvinden.

Stel je vaardigheden op de proef met uitdagende piratenspelletjes, ga op zoek naar aanwijzingen en ontrafel het geheim van de schatkaart! Wie weet, misschien worden jullie wel de helden van de dag en vinden jullie Kapitein Goudbaard’s verloren goudschat terug!

Dus, licht de ankers en zet koers naar het piratenavontuur van je dromen! Reserveer deze piratenkoffer en maak van jouw verjaardagsfeestje een geweldig avontuur dat je niet snel zal vergeten! 🏴‍☠️ Ontdek de geheimen van de piratenschat en word een ware held op zee!

Spannend piratenspel voor kinderen van 5 tot 10 jaar.

We hebben natuurlijk ook aan de ouders gedacht, ook mama en papa kunnen zich die dag volledig laten gaan in hun piratenpak !

 

Prijs

Een koffer huren kost 125 euro. Hierbij komen geen extra kosten meer, alles is inbegrepen. Verkleedkledij, spelmateriaal, decoratie, … Wie meer dan 12 kindjes op het feestje heeft, komt er €5/kindje bij.

Standaard vragen wij bovenop de huurprijs een waarborg van 40 euro die bij het teruggeven van de koffer terugbetaald wordt, indien alles en onbeschadigd terug komt.

Na verzending van het reservatieformulier, ontvangen jullie een bevestigingsmail. Hierop kun je een betaal-app (Mollie) vinden. Gelieve de koffer vooraf te betalen via deze app. Na de betaling staat jullie reservering vast.

Bekijk alvast ook eens de toverwijzer ! Bij dit spel een absolute meerwaarde ! (€15)

Inhoud

    • Infoboekje
    • Draaiboek met een leuk verhaal in tal van opdrachtenzakjes
    • Schatkist
    • Extra boekje met spelletjes (binnen+buiten), quiz, inhoudslijst, knutselwerkje, fototip
    • Aangepaste verkleedkledij voor 12 stoere piraten (extra kindjes zijn perfect mogelijk)
    • Extra spookjeskleed, geraamtepak, …. en allerlei attributen
    • Piratenvlaggen
    • Verkleedkleren mama en papa piraat
    • Gratis verkleedkledij voor broertjes en zusjes (aangeven bij reservatie)
    • Knutsel- en spelmateriaal
    • Cadeautje voor de jarige
    • Schminkdoos (mag je achteraf behouden)
    • Huis-en tafeldecoratie (tafelkleed in thema, vlaggenlijn, piratenlamp, piratenkader, …)
    • Piratenboeken

    Tip: Bekijk hoe je met mijn toverkompas het spel nog spannender maakt. Superverrassing !!

Maak het feest nog toffer met deze extraatjes

Toverkompas

Het Toverkompas is een ongelooflijk bijzonder toestel, een houten schijf met een mysterieuze wijzer. Laat je betoveren terwijl de kinderen samen een toverspreuk bepalen en deze gezamenlijk uitspreken om de toverwijzer tot leven te wekken!
De kracht van Het Toverkompas is grenzeloos! Het wijst de weg naar schatten, kadootjes, en toont de route tijdens spannende speurtochten. De pijl onthult op geheimzinnige wijze de juiste richting – links, rechts of rechtdoor – op hun verzoek.
Fantastische meerwaarde ! €15

Leuke meegeefcadeautjes

Ik heb voor ieder thema leuke meegeefcadeautjes om mee te geven aan je vriendjes. Per cadeautje kost dit € 4.

Popcorn machine

Geef je feestje een smakelijke boost met mijn popcornmachine: €10
Inbegrepen: popcorn-maïs, popcornzakjes, slinger,…

Zeepbel machine

Professionele zeepbellenmachine. De machine produceert honderden zeepbellen. De kinderen vinden het super om alle bellen te vangen en de feeststemming zit er meteen in. Slechts €15 🙂

Champagne-time

Champagne ! Vier jullie verjaardagsfeest met een sprankelende twist. De prachtige (Kinder)champagne-mand is verkrijgbaar voor 10 € – inclusief 1 champagnefles, mooie mand en onbreekbare roze champagneglazen. Extra flessen verkrijgbaar voor 4€/fles.

Tattoos

Tattoos zijn momenteel heel populair bij de kinderen. Ze zijn er verzot op. Deze zijn verkrijgbaar aan € 4/vel. Voor 10 kindjes heb je 2 vellen nodig. Deze tattoos zijn in het thema van de diertjes, piraten en superhelden, stoere jongens,…
Golden tattoos zijn groter en verkrijgbaar aan € 7/vel. (sjieke madammen, discokoffer, tiktokkoffer, prinsessenkoffer,…)

Rook machine

Wil je een extra WOW-factor aan je feestje toevoegen? Hier kun je mijn professionele rookmachine huren voor slechts €15! Gemakkelijk te bedienen.
Uw dansvloer in een mysterieuze mist, een spannend rookgordijn voor je superheldenmissie, een duistere sfeer voor je detectivefeest, …. Een absolute meerwaarde voor je feest !

Schelpenkoffer

Deze schelpenkoffer kan bij de koffers als een volwaardige koffer besteld worden (zie homepagina schelpenkoffer), maar ook hier als extra toegevoegd worden indien je reeds een andere Babarkoffer bestelde. (€55,-)

Kledij

Om het zo aangenaam en hygiënisch mogelijk te houden voor iedereen, vragen wij de klanten om de kleertjes gewassen terug te brengen. Alle kledij mag in de wasmachine (en droogkast) op het wolprogramma van 40°.

Dit hoeft niet per se, wij willen dit ook doen. Hiervoor rekenen we €40 van de waarborg.

Ophaling

Onze verkleedkleren zitten in een houten koffer. Voorzie voldoende plaats in je wagen. Bekijk alvast de afmetingen: H 54 – B 75 – D 42 cm

De koffer kan na afspraak afgehaald worden in de Izegemsestraat 379 te 8501 Heule

Het terugbrengen van de koffer mag naar hetzelfde adres, tenlaatste 3 werkdagen na het feest.

Klaar voor een onvergetelijk piratenavontuur ?

Ontdek avontuurlijke trends en feestideeën op mijn piratenblog: Klaar voor een onvergetelijk piratenavontuur ?

Naar de blog

Reacties

We bevelen Babar zéker aan ! Het was een erg leuke namiddag, de kinderen vonden het écht leuk. Het piratenspel zat goed in elkaar en alles was meteen duidelijk. Bedankt !

T. S.

Hele leuke namiddag gehad met de piratenkoffer voor de 5de verjaardag van ons zoontje! Alles is voorzien: versiering, verkleedkledij, opdrachten + nodige materiaal … Voor herhaling vatbaar!

Charlien B.

Graag stuur ik je wat foto’s van ons geslaagd piratenfeestje. We hebben hele leuke herinneringen ! 🙂

Sofie DL.

De piratenkoffer was super ! Geen (nauwelijks) stress. Ook mooie decoratie, dus aankleding direct geregeld. Toverkompas was leuk. De kids hebben zich goed geamuseerd. Het roze kleedje was iets te groot (zakte van de schouders af), maar dan wou T. hem niet meer uit doen 🙂

Marieke D.

We zouden zéker de piratenkoffer aanraden. De koffer is een écht totaalpakket: verhaal, versiering, kledij, spelletjes,… Heel duidelijk om mee te werken en kant en klaar. Leuk dat er ook zomerse opties bij de spelletjes zaten, dat kwam goed van pas bij ons. Het spel is ook flexibel genoeg zodat er nog voldoende tijd is voor iets lekkers, vrij spelen, …. Heel veel keuze in kledij. De kinderen zochten naar hartelust. Er was voor elk wat wils ! Doe zo verder, deze koffer was alvast top !!

Hermelinde D.

Wij huurden de piratenkoffer voor de 6de verjaardag van onze zoon. De koffer is heel uitgebreid: verkleedkleding voor elk kind (ook voor de ouders 😉), schmink, aankleding voor je huis, knutselopdrachtjes,… Echt een aanrader! Ook de toverwijzer bied een grote meerwaarde, een schot in de roos! MERCI !

Anita B.

Onze jarige heeft nog nooit zo’n magisch moment beleefd met zijn vriendjes. Hij heeft er werkelijk van genoten, allemaal leuke piraatjes die zo ongelofelijk enthousiast waren. Sommige zaken waren nog wat te moeilijk (5 jaar)  of de concentratiepanne was niet altijd even lang genoeg, maar genoeg entertainment en spelelement voor een super namiddag.

Frauke D.

De piratenkoffer is een heel leuke koffer die zorgde voor een goed gevulde namiddag. Het toverkompas is een absolute meerwaarde en zeker aan te bevelen als activiteit voor een verjaardagsfeest !

Lien D.

De babarkoffer is zeker en vast aan te bevelen ! We hadden een erg leuk verjaardagsfeestje voor de  6e verjaardag van mijn zoontje. Leuke spelletjes, enthousiaste kindjes, leuke verkleedkledij en decoratiemateriaal. Het toverkompas was een absolute meerwaarde ! Dank je wel !!

Ilse Vdb.